E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Paketleri

Sunucu Bağımsız
E-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan iMağaza sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

Hazır Şablonlar
iMağaza eticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan 4 tanesinden istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım
iMağaza'nın diğerlerinden ayıran özelliği tüm site ve e-postaların HTML şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile paneliniz ve/veya FTP üzerinden tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri
iMağaza eticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülleri standart olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

XML Entegrasyon
iMagaza eticaret yazılımı ile tek bir tuşla Xml entegrasyon firmalarına ait ürünleri sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek xml çıktı desteğimiz ileyerinizi alabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği
iMağaza yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir SEO altyapısı sunar.

Facebook Desteği
iMağaza eticaret paketinizde standart olarak Facebook Login desteğini kullanabilirsiniz. Üyeleriniz aynı anda facebook hesapları ile sisteme giriş yapabilirler.

Promosyonlar
iMağaza'da sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Daveti
Site üyeleriniz sadece kullanıcı adı ve şifresini girerek Hotmail, MSN, Gmail, Yahoo, Mynet, Facebook, Friendfeed, Twitter, Xing, Hi5 hesaplarındaki kayıtlı e-posta adreslerine davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerden puan kazanabilirler.

GittiGidiyor API Desteği
Tüm iMağaza v3.7 ve üzeri paketlerinde GittiGidiyor entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

Güncel Kalın
iMağaza satın aldığınız ana sürüm boyunca güncelleme dosyalarını bir ücret ödemeden alırsınız. Alığınız dosya içerisindeki direktifleri uygulayarak azami 5dk içerisinde güncel sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Affilate Banner Desteği
Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

Canlı Destek
iMağaza paketinize opsyionel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

Mobil Satış Desteği
iMağaza paketinize opsyionel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler

SMS Gönderimi
iMağaza ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.,

B2B Kullanım Desteği
iMağaza ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

Detaylı İstatistikler
iMağaza yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

XML Çıktıları
iMağaza eticaret yazılımı paketinde, xml çıktı desteğindenyararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

E-Bülten Gönderimi
iMağaza yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları
iMağaza panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

Standart paket ile gelen tüm özelliklerin listesi.
Standart Eticaret ile gelen tüm özelliklerin listesi.
Kendi sunucunuza kurulum.
Tema tasarımlarına ftp üzerinden erişim.
0 kısıtlamasız css'lere müdahale.
SEO YönetimiCanlı İstatistikler0
HTML/CSS Site Şablonları
Günün Fırsatı (Tek Ürün) Satış Desteği
Grup Satış (Kupon) Desteği
Özel Satış (Private Shopping) Desteği
Çoklu Kullanıcı Destekli Yönetim PaneliBayi (B2B) Gruplarına Farklı Fiyatlandırma
Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme
Ürüne Video Ekleme
Ürüne SEO Etiket Ekleme
Ürüne Farklı Varyasonlar/Fiyatlar
Ürüne Filitre Seçenekleri Tanımlama
Ürüne Sigorta Teklifi Tanımlama
İlgili Ürünler Tanımlama
Ürünlere Adet İndirimi Tanımlama
Kategori / Marka İndirimleri Tanımlama
Affilate Banner Sistemi
Puan SistemiToplu Ürün Güncelleme
Excel Kayıt ve Yükleme Alışveriş Çeki Tanımlama
Tekli / Çoğul Promosyon Kodu Tanımlama
Ziyaretçiye Otomatik Promosyon Kodu Teklifi
Çapraz PromosyonKampanya ile Puan Yükleme
Çoklu Seviye (Zincir) Destekli Kullanıcı Davet Desteği
Toplu Mail Gönderimi Otomatik Döviz/Altın Bilgileri Güncellemeİçerik Sayfaları
Detaylı Kargo AyarlarıSipariş Arıza Takibi
Kişiselleştirilebilir E-Posta/SMS Şablonları
E-Posta YedeklemeE-Bülten Gönderimi
SMS Gönderimi
Google (Analytics,Conversion,Remarketing ve Tracking) SSL DesteğiCanlı Ziyaretçi TakibiDetaylı Satış/Ürün/Ziyaretçi İstatistiklerAnahtar Teslim Kurulum1 domain lisansı.
Yeni Gelen Özellikler
Private Shopping Sistemine dönebilme.
Fırsat Sistemine dönebilme.
Admin panelden logo yükleyebilme.
Sosyal medya ayarlarının panelden tanımlanabilmesi.
Aras Kargo api ile live kargo takibi.
Gitti Gidiyor dükkanınız ile live api entegrasyonu.
Facebook Connect ile bağlan modülü.
Online Fatura Yazdırma Modülü Otomatik Bülten Şablonu Oluşturma Modülü Eticaret Mobile Versiyonu
Desteklediği Ödeme Altyapıları ve Diğer Özellikler
Payu (Site içinde ödeme veya ortak ödeme.)
Garanti Bankası Bonus 3D ve normal ödeme.
Yapı Kredi World 3D ve normal ödeme.
Denizbank Bonus 3D ve normal ödeme.
Teb Bonus 3D ve normal ödeme.
Halkbankası 3D ve normal ödeme.
Bank Asya normal ödeme.

Birlikte Oldukça Başarılı Projelere İmza Attık Verilen Hizmet Sayesinde Firmamızın İnternet Ortamında Bir Eksiği Kalmadı Teşekkürler Verteks Yazılım

Ahmet ÖZGÜVERCİN Firma Yöneticisi / Çözüm Ofis Organizasyon
sizi arayalım